Kontakt oss


NB! Hvis du ikke ønsker smartmåler eller det allerede har blitt installert i din bolig, klikk her for å laste ned informasjon om hva du kan gjøre.

For andre henvendelser, benytt gjerne kontaktformularet til høyre, eller ta direkte kontakt med våre fylkeskontakter som du finner opplistet i tabellen nedenfor.

Ønsker du å engasjere deg i STOPP smartmålerne? Ta gjerne kontakt med en av oss i styret direkte.  Styrets kontaktinformasjon finner du nederst på siden.

VIKTIG: Vi bestreber oss på å besvare ALLE henvendelser så snart som mulig.  Opplever du at du ikke får svar fra oss innen “rimelig tid” (1 – 2 dager), så anbefaler vi at du for sikkerhets skyld sjekker din spamfolder.  Enkelte epostleverandører praktiserer for streng spamfiltrering.  Vårt svar kan altså være sendt fra oss, men havnet i din spamfolder.  Vi anbefaler uansett, at du i din epostkonto hvitlister domenet stoppsmartmaalerne.no, slik at epost fra oss ikke havner i din spamfolder.

Kontaktformular

Fylkeskontakter

 

Navn Fylke Sted Telefon Epost

Jorun Bakken

Agderfylkene

Vennesla

907 37 058

agderfylkene@stoppsmartmaalerne.no

Trond Pedersen

Akershus

Vestby

992 44 447

akershus@stoppsmartmaalerne.no

Silja Botolfsen

Buskerud

Kongsberg

411 43 644

buskerud@stoppsmartmaalerne.no

Ellen Cecilie Triumf-Buljo

Finnmark

Kautokeino

915 94 944

finnmark@stoppsmartmaalerne.no

Steinar Lode

Hedmark

Kongsvinger

62210114 / 99248681

hedmark@stoppsmartmaalerne.no

Hilde Hovden

Hordaland

Lindås

55 62 62 16

hordaland@stoppsmartmaalerne.no

Hilde Nordtiller

Møre og Romsdal

Surna

976 76 047

moreogromsdal@stoppsmartmaalerne.no

Svein Eirik Holten

Nord-Trønderlag

Bindalseidet

75 03 43 89

nord.trondelag@stoppsmartmaalerne.no

Jostein Eliassen

Nordland Midtre/ Nord

Rognan

75 69 01 96

nordland.midtre@stoppsmartmaalerne.no

Svein Eirik Holten

Nordland Søndre

Bindalseidet

75 03 43 89

nordland.sondre@stoppsmartmaalerne.no

Harald Andre Pedersen

Oppland

Lesja

924 63 173

oppland@stoppsmartmaalerne.no

Claudia Wakim

Oslo

Oslo

905 08 660

oslo@stoppsmartmaalerne.no

Paul Arthur Ingebretsen

Rogaland

Stavanger

51 58 46 38

rogaland@stoppsmartmaalerne.no

Gard Eitungjerde Høyvik

Sogn og fjordane

Balestrand

984 77 765

sognogfjordane@stoppsmartmaalerne.no

Hilde Nordtiller

Sør-Trøndelag

Surna

976 76 047

sor.trondelag@stoppsmartmaalerne.no

Vivi-Ann Sandnes

Troms

Harstad

905 08 660

troms@stoppsmartmaalerne.no

Ragnhild Marie Næss

Vestfold

Vestskogen

33 32 64 06

vestfold@stoppsmartmaalerne.no

Kjell T. Borgsjø

Østfold

Dilling

917 78 885

ostfold@stoppsmartmaalerne.no

 

Styret

Pin It on Pinterest

Share This